نکات طلایی در مورد اجاره vps

برای خرید vps و اجاره vps اعم ازسرور مجازی لینوکس و ویندوز می بایست به این نکته در سرویس و سرورهای مجازی توجه کرد که تعیین کننده ی قیمت اجاره سرور مجازی ایران و یا خارجی می باشد تا به دام قیمتهای ارزان و بی کیفیت نیفتید از پهنای باند بالایی برخوردار باشند که می توانید سرور مجازی ایران،سرور مجازی آلمان و یا سرور مجازی اروپا را برای خرید در نظر گرفت .

ابتدا می بایست در ابتدای این مقاله توضیحی اجمالی در مورد اینکه سرورمجازی چیست ارائه شود، سرور مجازی سیستم منحصر به فردی است که طی عملیاتی با نرم افزارهای مجازی ساز که در بازار وجود دارد به صورت مجازی بر روی سروری اختصاصی و از لحاظ سخت افزاری قدرتمند ایجاد شده است که اغلب دسته بندی ها به صورت سرور مجازی ایران شایع می باشند.

rent-vps
rent-vps

می توان گفت که مجازی کردن این قابلیت را دارد تا با تقسیم بندی منابع سخت افزاری به اندازه مورد نیاز هر کاربر کاهش هزینه های سنگین  استفاده از سرور اختصاصی را داردکه خلاصه این روند مرتفع شدن اکثر نیازهای کاربران به سرورها خواهد شد.

اجاره سرور مجازی

اغلب شرکتهای ارائه دهنده چنین سرویس هایی در مراکزی که به دیتاسنتر معروف هستند سرویس های مجازی خود را راه اندازی و به مشتریان ارائه می دهند که تنها تفاوت در مکان این دیتاسنتر می باشد.

vps-iran
vps-iran

مثلا در مبحث اجاره vps داخل ایران یا خرید سرویس مجازی، ارائه سرور مجازی ایران کلا در مکان قرار گیری سرورها در داخل  می باشند مابقی قابلیت های موجود در اکثر آنها در اجاره وی پی اس  همچنین خرید سرور مجازی و به صورت ریزتر بشود از آنها یاد کرد یکی هستند.

از جمله منابع سخت افزاری سرور مادر – شیوه و مدت زمان بکاپ گیری و بکاپها – امنیت سرورها – کنترل پنل مدیریت و نصب خودکار سیستم عامل در همه موارد سرور مجازی ایران  به چشم می خورند.

یکی از مزایای سرور مجازی ایران این است که در زمان و در صورت بروز خطرات منوط به تحریم جوامع بین المللی نسبت به ایران، پایداری خدمات وجود دارد و ارائه سرویس بدون مشکل می باشد.

یعنی حتی این سرویس در اجاره vps در صورتی که اینترنت کشور هم قطع باشد سرورها یا همان سرور مجازی ایران در دسترس کاربران خواهد بود و همچنین استفاده از این سروریس ها که دیتاسنترشان در ایران می باشد باعث کاهش زمان پاسخگویی از سرور به بازدیدکنندگان اینترنتی در دخل کشور در استفاده از سرور مجازی ایران به مشتریان می شود که به آن ping time گفته می شود.

لود و بارگذاری وب سایت سریع انجام می شود، خلاصه اینکه به تمام دلایلی که در بالا اشاره کردیم زمانی که از سرور مجازی vps استفاده میکنیم وب سایت های موجود و قرار گرفته بر روی آنها کمترین مشکلات و در حداقل معرض و قرارگیری خطرات امنیتی را دارا می باشند.

خرید vps کانادا یااجاره vps خارجی

در دیتا سنترهای سرور مجازی اروپا برای خرید vps کانادا از بک بون برای بالا رفتن سرعت لود و بارگذاری وب سایتهایی که در  سرور مجازی اروپا میزبانی می شوند با سرعت انتقال بسیار بالا بر ثانیه ، استفاده می گردد.

یکی از قابلیت ها و نکات کلیدی برای خرید وی پی اس کانادا این است که می توان در زمان های اوج مصرف و پر بازدید سایت ها اقدامی کرد تا در زمانی که منابع سرور اصلی که ماشین های مجازی بر روی آن قرار دارند بوسیله دیگر مشتریان موجود بر روی آن استفاده نشده باشد و اشغال نباشد.

buy-vps-canada
buy-vps-canada

برای مدتی کوتاه و مشخص به سرور این کاربر یا هر کاربری اضافه بشوند که نتیجه این امر بر روی سرویس های موجود سرور مجازی اروپا عدم و جلوگیری از پایین بودن سرور و وب سایت و همچنین کرش کردن یا از دسترس خارج شدن برنامه می شود.

یکی از مزیت های این سرویس ها که باعث خرید vps کانادا و اجاره vps خارجی برای کاربران می شود این است که کاملا مستقل در نصب و راه اندازی سیستم عامل خواهیم بود و شخصی غیر از دارنده اطلاعات لاگین به محتویات ما دسترسی نخواهد داشت که این اطلاعات برای سرورهای لینوکسی از طریق دسترسی روت توسط ssh و نرم افزاری با نام putty و در سرور های ویندوزی با دسترسی admin بوسیله قابلیت موجود بر روی خود ویندوز به نام ریموت دسکتاپ مدیریت های جامع و کلی هم سیستم عامل و هم سرور انجام می پذیرد .

rent-foreigner-vps
rent-foreigner-vps

تاثیرات مجازی بر روی سرور مجازی

در خصوص بالا بردن اطلاعات جهت اجاره vps ارزان در زمینه مجازی سازی می بایست به این مورد اساسی و کلیدی اشاره کرد که دو نوع مجازی سازی سرور مجازی انجام می شود:

  1. اشتراکی
  2.  اختصاصی

که مسلما مجازی سازی اختصاصی به دلیل اینکه منابع به صورت اختصاصی و کاملا مستقل به هر سرور اطلاق میگردد امکان ارائه بیش از حد در این مدل وجود ندارد. بهتر است، به عنوان مثال با داشتن رم 16 گیگابایتی بر روی سرور فقط اجازه ایجاد 16 ماشین 1 گیگابایتی وجود دارد که در نوع اشتراکی چنین موردی نیست و بی نهایت ماشین با رم یک گیگابایت می توان داشت.

 

به شما پیشنهاد می کنیم مقاله ی ما در مورد ” همه چیز درباره ی خرید سرور مجازی ایران ” را بخوانید.

حملات DDoS و سرور مجازی

یک قابلیت بر روی سرور مجازی این است که وقتی فیلتری برای جلوگیری از حملات DDoS  بر روی این سرورها اعمال می شود کسانی که  اجاره و خرید vps را تهیه کرده اند ، تنها روبات های حمله مسدود می شوند و بازدیدکنندگانی که به صورت معمولی و همیشگی هستند مشکلی باریشان پیش نمی آید .

DDOS
DDOS

این دیتاسنترها که می توان جهت اجاره سرور مجازی vps برای سرور مجازی ایران یا سرور مجازی آلمان و سرور مجازی اروپا را اقدام و تهیه کرد از ویژگی استفاده از فیبر نوری بهره مند هستند و همچنین از سرویس مانیتورینگ و رعایت استانداردهای بین المللی نیز بهره برده اند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *